35. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Fehér ház a Rózsadombon, 1970-1971
141

Frank Frigyes (1890-1976)

Fehér ház a Rózsadombon, 1970-1971

Olaj, farost, 65x80 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 971, Hátoldalon felirat: Frank Frigyes (Munkácsy I. díjas) Fehér ház a Rózsadombon 1970-1971, 1973. febr. 19-20 Hazafias népfront
Kikiáltási ár: 550 000 Ft