10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Balla Attila (1959) Fehér jel, 1999
60

Balla Attila (1959)

Fehér jel, 1999

Olaj, pigment, öntött karton, 166 x 120 cm
Jelezve balra lent: Balla 99
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft