12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Paizs László applikáció kortárs aukció
80

Paizs László (1935-2009)

Fehér kép (eredetileg Anyagok és formák I. címen), 1967

Vegyes technika, fa, 77,5 x 93,5 cm
Jelezve jobbra lent: Paizs 1967
Jelezve vakrámán: Paizs László Fehér
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Paizs László festőművész emlékkiállítása. Szombathelyi Képtár, Szombathely, 2010. március 19. – április 17.

REPRODUKÁLVA:
¦ Wehner Tibor: Paizs László. Körmendi Galéria, Budapest, 2000, 99. o.
¦ Paizs László: Tárgykollázsok – Tárgy: Asszociációk – Képek – Szobrok – 2009, 301. oldal
¦ Zombori Mónika: Studió kiállítások a korabeli dokumentumok tükrében. In: Artmagazin, 2015, 8.sz., 82. o.