Kortárs aukció
Soós Tamás (1955-) Fehér maszk, 1980
26

Soós Tamás (1955-)

Fehér maszk, 1980

Ceruza, zsírkréta, tempera, olaj, farost, 68x56 cm
Jelezve balra lent: Soós Tamás 80'
Kikiáltási ár: 280 000 Ft