Private Sale
Fajó János (1937-2018) Fehér rés II., 1997
13

Fajó János (1937-2018)

Fehér rés II., 1997

Olaj, fa, 111 cm
Jelezve hátoldalon: Fehér rés II. olaj-fa 1997 Émsz.: 801