30. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Fehér rózsák
41

Csernus Tibor (1927-2007)

Fehér rózsák

Olaj, papír, vászonon, 55,5x38,5 cm
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft