Exkluzív téli ajánlat
Bak Imre (1939-) Fehér - sárga, 1971
61

Bak Imre (1939-2022)

Fehér - sárga, 1971

Akril, vászon, 100 x 50,5 cm
Jelezve hátoldalon: BAK / 71