34. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Fehér táj, 1955
50

Tóth Menyhért (1904-1980)

Fehér táj, 1955

Olaj, karton, 25x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: TM 55
Kikiáltási ár: 600 000 Ft