28. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Fehérben zöldek, 1964
52

Barcsay Jenő (1900-1988)

Fehérben zöldek, 1964

Olaj, fa, 20x25 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 2 100 000 Ft