9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Braun András (1967-2015) Fehérmáj 2., 2006
19

Braun András (1967-2015)

Fehérmáj 2., 2006

Akril, olaj, vászon, 80,5 x 80,5 cm
Jelezve hátoldalon: 2006. Braun András Akril, olaj, vászon "Fehérmáj 2."
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft