53. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Fehérruhás nő a réten, 1928
134

Boldizsár István (1897-1984)

Fehérruhás nő a réten, 1928

Olaj, vászon, 75x60 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1928 N. Bánya
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft