53. aukció
Birkás Ákos (1941-2018) Fej (17.b4.6.149), 1996
64

Birkás Ákos (1941-2018)

Fej (17.b4.6.149), 1996

Olaj, vászon, 190x70 és 200x80 cm, együttes méret: 202,5x116 cm
Jelezve hátoldalon: Ákos Birkás Kopf (17 B4.6.149) 1996 és Ákos Birkás
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft