Exkluzív téli ajánlat
Birkás Ákos (1941-2018) Fej (17.B4.6.149), 1996
58

Birkás Ákos (1941-2018)

Fej (17.B4.6.149), 1996

Olaj, vászon, 190x110 és 180x80 cm
Jelezve hátoldalon: Ákos Birkás Kopf