65. aukció (2020. december)
Birkás Ákos (1941-2018) Fej (17.Bn 6.149), 1996
52

Birkás Ákos (1941-2018)

Fej (17.Bn 6.149), 1996

Olaj, vászon, 190x70 cm, 200x80 cm
Jelezve a hátoldalon: Ákos Birkás Kopf (17 B4.6.149) 1996 Ákos Birkás
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft