39. aukció
Bán Béla (1909-1972) Fej, 1944
128

Bán Béla (1909-1972)

Fej, 1944

Akvarell, tus, papír, 30x18,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bán B. 944. IV. 18.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

Aukcionálva:
•Virág Judit Galéria 26. árverés, 144. tétel