Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Anna Margit (1913-1991) Fej, 1947
108

Anna Margit (1913-1991)

Fej, 1947

Olaj, papír, 17,5x12 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit