39. aukció
Anna Margit (1913-1991) Fej, 1947
20

Anna Margit (1913-1991)

Fej, 1947

Olaj, papír, 17,5x12 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 900 000 Ft

Hátoldalon felirat: 18/47 Fej 1947/18

42

Anna Margit (1913-1991)

Ledér

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
130

Anna Margit (1913-1991)

Múzsa, 1962

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
181

Anna Margit (1913-1991)

Tövises múzsa, 1968

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft