62. aukció
Weininger Andor 1899-1986 Fej, 1963
80

Weininger Andor 1899-1986

Fej, 1963

Olaj, papírlemez, 25,5x28 cm
Jelezve jobbra lent: W 63
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Prov eniencia ¦ Provenance:

¦ korábban Körner András gyűjteményében

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Weininger Andor. A Bauhaustól New Yorkig. Művek Körner András és a Janus Pannonius Múzeum gyűjteményéből. Janus Pannonius Múzeum, Pécs, 2019. május 1-31.

¦ Weininger Andor. A Bauhaustól New Yorkig. Művek Körner András és a Janus Pannonius Múzeum gyűjteményéből. Virág Judit Galéria, Budapest, 2019. április 5-25.

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Weininger Andor. A Bauhaustól New Yorkig. Szerk.: Szeredi Merse Pál, Virág Judit Galéria, Budapest, 2019., katalógus: 20.