29. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Fej
81

Tóth Menyhért (1904-1980)

Fej

Olaj, papírlemez, 29x20 cm
Jelezve jobbra lent: TM
Kikiáltási ár: 600 000 Ft