56. aukció (2017 október)
Birkás Ákos (1941-2018) Fej 59, 1989
47

Birkás Ákos (1941-2018)

Fej 59, 1989

Olaj, vászon, 200x149,5 cm
Jelezve hátoldalon: Ákos Birkás KOPF 59 1989. Ö., L.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Reprodukálva: ‣ Ákos Birkás, Knoll Galerie, Bécs, 1989. oldalszám nélkül