8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Sikuta Gusztáv (1919-1985) Fej
26

Sikuta Gusztáv (1919-1985)

Fej

Olaj, fa, 19,5 x 14,5 cm
Jelezve jobbra lent: Sikuta
Jelezve hátoldalon: Dzodzoglu Jorgosznak adja: szeretettel 1983. január 13.-án Sikura Gusztáv festő V. Néphadsereg u. 18-20.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft