Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Bálint Endre (1914-1986) Fej II., 1947
110

Bálint Endre (1914-1986)

Fej II., 1947

Akvarell, tempera, papír, 26,7x15 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint 47