11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Birkás Ákos (1941-2018) Fej (Kopf), 1998
61

Birkás Ákos (1941-2018)

Fej (Kopf), 1998

Olaj, vászon, 201 x 133 cm
Jelezve hátoldalon: Ákos Birkás Kopf (180-15Mn8) 1998
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft