63. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) Fej szirénekkel, 1993
82

El Kazovszkij (1950-2008)

Fej szirénekkel, 1993

Olaj, papírlemez, 90x90 cm
Jelezve balra lent: El Kazovszkij
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft