A Dévényi-gyűjtemény
Barcsay Jenő (1900-1988) Fejek, 1961
77

Barcsay Jenő (1900-1988)

Fejek, 1961

Olaj, fa, 13,5x37 cm
Jelezve jobbra fent: Barcsay. Jelezve balra fent: 1961