Soros árverés
Kádár Béla (1877-1956) Fejek
21

Kádár Béla (1877-1956)

Fejek

33,5x19,5 cm, Akvarell, tus, papír
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 360 000 Ft