5. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Fejek
146

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Fejek

Akvarell, papír, 48x33 cm
Jelezve jobbra lent: MT.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft