63. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Fejkendős lány, 1898
41

Ferenczy Károly (1862-1917)

Fejkendős lány, 1898

Olaj, vászon, 25,5x18,5 cm
Jelezve jobbra fent: Horácsek Imrének Ferenczy Károly Nagy-Bánya dec. 3. 1898.
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft