66. aukció (2021. június)
Bihari Sándor (1855-1906) Fejkendős olasz lány
146

Bihari Sándor (1855-1906)

Fejkendős olasz lány

Olaj, vászon papírlemezen, 26,5 x 31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bihari S.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

Aukcionálva:

¦ BÁV 50. Aukció (1979), 146. tétel