2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Bak Imre (1939-) Fekete-fehér II., 1982
64

Bak Imre (1939-2022)

Fekete-fehér II., 1982

Akril, vászon, 200,5x50,5 cm
Jelezve hátoldalon: Fekete-fehér II. Bak/82
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft