66. aukció (2021 kortárs)
Hencze Tamás (1938-2018) Fekete-fehér-piros kompozíció, 1980
5

Hencze Tamás (1938-2018)

Fekete-fehér-piros kompozíció, 1980

Akril, vászon, 60 x 200 cm
Jelezve vakrámán: Hencze Tamás: fekete-fehér-piros 200x60 1980
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

¦ egykor Gulyás Gyula tulajdonában (1981)

¦ Exposition Internationale des Arts Plastiques, Belgrád, 1980.

¦ Fekete-Fehér+Piros Hencze Tamás és Gulyás Gyula kiállítása. Francia Intézet, Budapest, 1980