Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Fekete hajú nő, 1908
9

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Fekete hajú nő, 1908

Olaj, vászon kartonon, 31,5x31 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Párizs