59. aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Fekete sapkában, szőke szemöldökkel (Robin úr), 1945-1947
5

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Fekete sapkában, szőke szemöldökkel (Robin úr), 1945-1947

Olaj, vászon, 50x40,5 cm
Jelezve jobbra fent: 1947 Bolmányi
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ jelenlegi tulajdonosa a művész özvegyétől kapta a festményt 2000-ben

¦ Bolmányi Ferenc képei. Magyar Képzőművészek Szabadszervezete, Budapest, 1947. május, katalógus: 14.