63. aukció
Domanovszky Endre (1907-1974) Fekete székes csendélet
39

Domanovszky Endre (1907-1974)

Fekete székes csendélet

Olaj, farost, 87x61 cm
Jelezve jobbra lent: Domanovszky
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet. Virág Judit Galéria, Budapest, 2019. május 24. – június 29., katalógus nélkül