62. aukció
Nádler István (1938-) Feketebács, 1995
106

Nádler István (1938-)

Feketebács, 1995

Olaj, papír, 100x70 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler István Jelezve középen lent: Feketebács Jelezve balra lent ¦ Signed bottom left: 1995
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

78

Nádler István (1938-)

Rózsaszínben,1987

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft