121 legszebb magyar festmény
Rippl-Rónai József (1861-1927) Feketefátylas nő, 1896
22

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Feketefátylas nő, 1896

Olaj, vászon, 99x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona