39. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Fekvő akt
37

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Fekvő akt

Olaj, fa, 39,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: - Karlovszky -
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft