75. tavaszi aukció
Vaszary János, École de Paris, aktkép
63

Fekvő akt

Olaj, vászon, 44,5 x 50 cm
Jobbra lent: Vaszary János hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft