121 legszebb magyar festmény
Márffy Ödön (1878-1959) Fekvő Akt, 1911-1913 között
50

Márffy Ödön (1878-1959)

Fekvő Akt, 1911-1913 között

Olaj, vászon, 59x89 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona