Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Bornemisza Géza (1884-1966) Fekvő akt, 1913
135

Bornemisza Géza (1884-1966)

Fekvő akt, 1913

Olaj, vászon, 70,58x94,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza 1913