21. aukció
Basch Andor (1885-1944) Fekvő akt, 1918
8

Basch Andor (1885-1944)

Fekvő akt, 1918

Olaj, vászon, 50x75,5 cm
Jelezve balra fent: Basch Andor 1918
Kikiáltási ár: 550 000 Ft