13. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Fekvő akt, 1933
142

Medveczky Jenő (1902-1969)

Fekvő akt, 1933

Olaj, vászon, 39x69,5 cm
Jelezve balra lent: Medveczky 1933
Kikiáltási ár: 350 000 Ft

Proveniencia: a művész jogutódja