33. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Fekvő akt
158

Emőd Aurél (1897-1958)

Fekvő akt

Olaj, vászon, 66x97 cm
Jelezve balra fent: Emőd
Kikiáltási ár: 380 000 Ft