34. aukció
Patkó Károly Fekvő akt
183

Patkó Károly (1895-1941)

Fekvő akt

Olaj, vászon, 90x105,5 cm
Jelezve balra lent: Patkó 1929
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft