14. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Fekvő akt tükörrel és hátoldalán: Önarckép gitárral
89

Czigány Dezső (1883-1938)

Fekvő akt tükörrel és hátoldalán: Önarckép gitárral

Olaj, vászon, 100x90 cm
Jelezve balra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft