26. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Fekvő hátakt
35

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Fekvő hátakt

Olaj, fémlemez, 11x20,5 cm
Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 120 000 Ft

5

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Fekvő akt

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
63

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Nő kutyával

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
74

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Modell és manöken

Kikiáltási ár: 400 000 Ft