7. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Fekvő hátakt
112

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Fekvő hátakt

Olaj, fa, 59x75 cm
Jelezve balra lent: Karlovszky Bertalan
Kikiáltási ár: 550 000 Ft