Fekvő lány masnival, 1910-es évek eleje
Olaj, papírlemez, 71,7x101 cm
Jelezve jobbra középen: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft
KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:‣ Scheiber Hugó. Műgyűjtők Galériája, Budapest, 1991. katalógus: 12.