Fekvő lövész, 1914-1918 között
Olaj, vászon papírlemezen, 21,5x24 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft
Markója Csilla: Egy másik Mednyánszky. Meridián, Budapest, 2008. I/57. kép