45. aukció
Scheiber Hugó női alak
41

Scheiber Hugó (1873-1950)

Fekvő nő, 1912 körül

Olaj, papírlemez, 77x99,5 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
• Haulisch Lenke: Scheiber Hugó. Serpent Kiadó, Budapest, 1995. 29. kép